• Über uns

  Türkiye’nin herkese kazandıran ilk emlak sitesi evgunu.com

  Profesyonel bakış açımızla çıktığımız bu yolda gayrimenkulle ilgili tüm konulara çözüm ortağı olma amacındayız. “evgunu.com” satış ve kiralamada hem mal sahiplerine, hem alıcılara hem de aracı kişilere kazandıran bir platform olma özelliği taşımaktadır.

  İlk kez ev alımlarında veya satılması istenen gayrimenkulün satışındaki aracılıklarda teşvik ödüllerimiz, emlak sektöründeki  kazanç anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır.

  Evgunu.net sadece bireysel kullanıcılarına değil aynı zamanda kurumsal emlak ofisi olarak sektör içinde yer alan  kullanıcılarına da kaliteli hizmet sunmayı misyon edinmiştir.

  Gerek Türkiye’de gerekse yurtdışında hızla gelişen emlak sektörünü yakından takip ederek güncel ve detaylı ilanları yayınlamaktayız. Tüm kullanıcılarımızın beklentilerini karşılayacak şekilde hazırlanan platformumuz en kaliteli hizmeti verirken beklenilen sonuca en hızlı şekilde ulaşmayı/ulaştırmayı hedeflemektedir.

  “evgunu” kazanırken kazandırmayı isteyen herkesin tek adresi olma amacıyla hareket ederken sürekli kendini yenilemekte ve daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. 

  Tavsiyeci


  Hemen kazanmaya başla? Tavsiye içinde 'Teşvik Primi' almak istemezmisiniz? (*İlan Listesinde yada Resimin Sağ tarafinda bulunan ('İcon' € Simgeli) "Teşvik ödülü" diye adlandırılan "ÖDÜL"ün yüzde yüzü 100% olacaktır), bunu İconun üzerine 'Mouse'ile giderek görebilirsiniz!
  Prim miktarı her müşteri tarafından ayrı ayrı belirlenir. Bu, prim miktarının mülke ve müşteriye bağlı olarak değişir. Prim ve sorumluluk reddi ile ilgili not

  Lütfen dikkat


  *sadece onaylanmış üyeler başarılı bir Tavsiye için Prim kazanma hakkina sahiptir!